Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları

Pirelli P-Zero Lastik Fiyatı - Lastik Jant AVM

Filtrele
Sırala
Hızlı Arama Motorunu
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Mevsim
Taban
Yanak
Çap
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Jant Çapı
Bijon Aralık
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Genişlik
Yükseklik
Jant Çapı
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Karşılaştır

Pirelli P-Zero Lastik Fiyatı

1987 yılında piyasaya sürülen P Zero modeli, Pirelli’nin ilk ultra performans lastiği olup dünya markası olmasında katkısı oldukça yüksek olan bir yaz lastiğidir. Amiral lastik grubunda olan model, Dünya’nın en iyi pilotları tarafından Formula F1 yarış araçlarında kullanıldı. Her geçen sene üretim kapasitesini arttıran marka, 2017 yılında yeni P-Zero modelini piyasaya sürdü.

Pirelli P-Zero, yenilenen teknolojisi ile hem otomobil hem de 4x4 araçlar için farklı boyutlarda üretilmektedir. Ultra yüksek performans lastiği olması nedeniyle özellikle sportif araçlarda tercih edilmektedir. Asimetrik sırt yapısı olan yazlık lastik, tabanında bulunan boylamasına kanallar sayesinde suyu hızlıca tahliye edebilme özelliğine sahiptir. İyileştirilmiş kilometre performansı, kuru ve ıslak zeminlerde üstün yol tutuşu ve çekiş gücü sağlar. Yüksek silika hamur bileşeni ve bloklu yapısı daha sessiz bir sürüş imkanı tanır. Yüksek hız seviyesine ulaşıldığında bile üstün viraj kabiliyeti sunar, bu nedenle yarış araçlarında da P-Zero modeline çokça rastlanmaktadır. İlk çıkan eski model P Zero modeli ile aynı aks üzerinde kullanılması önerilmez.

Yaz lastiği homologasyonuna bakıldığında bu modelde, 1090’ın üzerinde lastik ebadına uyumluluk, 170’in üzerinde ebatta Run Flat özelliği, 110’un üzerinde ebatta PNCS özelliği, yaklaşık 10 ölçüde ise Seal özelliğinde üretildiği görülmektedir. En iyilerin tercih ettiği Pirelli P-Zero, Audi, BMW, Ferrari, Jaguar, Lamborghini, McLaren, Mercedes, Mini Cooper, Porsche, Volkswagen, Volvo araçlarında orijinal ekipman lastiği olarak görülmektedir. Üst segment araçların dışında, birçok araç ile uyum sağlamaktadır. Tüm Pirelli P-Zero Lastik Fiyatlarıni görmek için tıklayın.

Alman dergisi Auto Bild tarafından düzenlenen lastik testlerinde, 245/45R18 ölçüsü ile yeni Pirelli P-Zero en gelişmiş sportif orijinal ekipman lastiği sıfatıyla 1. olmuştur. Güvenliğin öncelik olduğu model, 265 beygir gücüne sahip BMW 530D araç modelinde teste katılmıştır. Frenleme ve yol tutuşu kabiliyetlerini aldığı birincilik ile kanıtlamış oldu. Son olarak araç tutkunlarının bir araya geldiği 2019 Cenevre Uluslararası otomobil fuarında yeni teknolojisi ile tanıtılan P Zero ailesi, kullanıcılardan mükemmel yorumlar almayı başarmıştır. Aracınızı mutlu edip, kusursuz ve konforlu sürüş istiyorsanız mutlaka bu modeli denemelisiniz.