Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları
Sepeti Sil
Siparişi Tamamla

Pirelli P Zero Lastik Fiyatı - Lastik Jant AVM

Filtrele
Sırala
Pirelli P Zero Lastik Fiyatı - Lastik Jant AVM
Hızlı Arama Motorunu
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Mevsim
Taban
Yanak
Çap
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Jant Çapı
Bijon Aralık
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Genişlik
Yükseklik
Jant Çapı
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Karşılaştır

Pirelli P Zero Lastik Fiyatı

P Zero yaz lastiği, Pirelli için bir üründen çok daha fazlasını ifade ediyor. Çünkü üretilmiş olan ilk ultra performans lastiğidir, dünyaca ünlü en iyi pilotlar, yarış otomobillerinde bu lastiği takmıştır. İlk olarak 1986 Dünya Rally Şampiyonasında Lancia Delta S4 aracında geliştirilmiştir. Pirelli ürün grubunun geliştirilmesinde adeta bir kilometre taşıdır, markayı dünya ya tanıtmıştır. 17 inç lastik ebatlarında ilk orijinal ekipman lastiği olarak çıkan modeldir. Ön ve arka akslar için farklı ebat seçenekleri sunulmuş üründür. 1987 yılında ilk olarak Ferrari F40 aracı için üretilmiştir. F1 Rally yarışlarında, birçok araç Pzero modelini tercih etmiştir.

Asimetrik sırt desenine sahip P Zero, üstün frenleme performansı sergiler, sürüş kontrolü güçlendirir. Yapısında bulunan 3 genişlemesine kanallar sayesinde, suyu daha hızlı tahliye eder, ıslak zeminde kaymalara karşı dirençlidir. Yeni nano teknolojisine sahip olması, azami yol tutuş ve dengeli sürüş sağlar. Diş bölgesinde bulunan S şeklindeki kanallar, araç içindeki gürültü seviyesini azaltarak, sürücüye konforlu sürüş deneyimi yaşatır.

Bu modeli oto ve 4x4 araç gruplarında farklı ebatlarda görebilirsiniz. Pirelli P Zero yaz lastiği, güçlü otomobil modellerinin birçoğu tarafından orijinal ekipman olarak seçilmiştir. Bazı lastik ebatlarının üretiminde Run Flat, PNCS teknolojisi kullanılmıştır. Run Flat lastikler, basınçsız sürüş sağlayan ürünlerdir, PNCS ise lastiğin gürültüsünün azaltılması için uygulanan Pirelli’ye özgü bir özelliktir. Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Bentlet, BMW, Ferrari, Lamborghini, Jaguar, Land Rover, Lincoln, Lotus, Maserati, Mc Laren, Mercedes, Mini Cooper, Pagan, Porsche, Volkswagen, Volvo araç üreticileri Pirelli P Zero modelini orijinal ekipman lastiği olarak tercih etmiştir. 17”, 18”, 19”, 20”, 21”, 22 inç ölçülerinde kalabalık ürün yelpazesine sahiptir. Çoğu ebatta XL işaretlemesi yer almaktadır, bu ektra yük kapasitesine sahip olma özelliğini temsil etmektedir. Ace Lenkrad yaz lastiği sonuçlarında, ıslak ve kuru zeminde yol tutuşu performansıyla birincilik almıştır. Lastikjantavm.com sitemizde bu araçlara ve lastik ebatlarının uyumlu olduğu diğer araçlara göre P Zero modellerini görebilir, satın alabilirsiniz. Tüm P Zero modelleri için tıklayın.