Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
2.El Lastik Sat lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları

Hakkımızda - lastikjantavm.com

Hakkımızda

Hakkımızda

1972'den beri ART Lastik Mecidiyeköy

1972’de kurulan ART Lastik firmamız, İstanbul’un en büyük lastik servislerinden biridir. Yaklaşık 50’den fazla çalışanımız ile İstanbul’da iki ayrı noktada hizmet vermekteyiz. Merkezimiz Şişli Mecidiyeköy’de bulunmaktadır.ART Lastik, iki kardeşin babalarından aldığı mesleği, büyüterek bugünlere getirmesi ile oluşmuş bir kuruluştur. O günden bugüne, firmamız mükemmele ulaşma arzusu ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanma azmi ile 2016 yılında temeli atılan yeni binasını 2018 yılında faaliyete geçirmiştir.   5.000 m2 çalışma alanı ve 4.000 m2 lastik oteli ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Satışlarımız mağazamız ve sitemizden yapılmaktadır. 2004 yılından beridir e-ticaret yapmaktayız.  Sitemizde 30.000’den fazla ürün bulunmaktadır.


Firmamız Pirelli ve Hankook Fabrika Ana bayisidir, aynı zamanda her marka, her ebat lastiği bulabileceğiniz toptan ve perakende satış noktasıdır.


Servisimizde rot balans ayarı, yazlık kışlık lastik değişimi, far ayarı, nitrojen hava, jant pres, yol yardımı hizmetleri verilmektedir.
Kullandığımız ekipmanların hepsi son teknoloji olup, işinde uzman ustalar tarafından kullanılmaktadır. Servisimiz aynı anda 10 araca hizmet verecek kapasitededir.


Yıllardır müşterilerimizin bize duyduğu güven ve bilinirlik ile sektörümüzde edindiğimiz tecrübeleri günden güne arttırmaktayız.