Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları

Toptan Bayilik Nedir? - Toptan Lastik, Jant Satışı

Toptan Bayilik Nedir?

Toptan Bayilik Nedir?

Ülkemizde satış ve pazarlama oldukça meşakkatli bir meslektir. Türkiye’nin her bölgesinde etkin şekilde pazarlama ve satış işlemlerini yürütmek mümkün olmayabilir. Bu nedenle sektörün ihtiyaçlarına göre, firmalar daha fazla pazara ulaşmak için bayilik verirler.


Ayrıca firmalar bayilik vererek, marka tanınırlığını arttırmış olurlar. Daha geniş pazara ulaşma imkanları her geçen gün artış göstermektedir.


Girişimciler bayilik alarak ise, yeni bir proje oluşturmak yerine, hazır bir sistemin parçası olup, daha hızlı ve daha karlı iş çıkarabilirler.


ART Lastik firmamız 1972’den beri lastik ve jant sektöründe 2 şubesi ile hizmet vermektedir. Türkiye’nin her yerinde toptan bayilerimiz bulunmaktadır. Günden güne büyüyerek, sektörde saygın toptancılar arasında yerimizi aldık. Özellikle ikinci el lastik sektöründe ciddi anlamda yatırımımız bulunmakta. Lastikjantavm, ART Lastik firmasının tescilli markasıdır. 40 yılı aşkın süredir, bu sistemin alt yapısını oluşturmaktayız ve sektöre kazançlı iş kolu sunmuş durumdayız. Son 10 yıldır yaptığımız mükemmel yazılım sayesinde, size özel çözümler sunuyoruz. Lastikjantavm.com, lastik, jant sektöründe tüketicilerin aradığı tüm dünya markalarını stoklarında bulundurmakta ve tedarik sürecini yürütmektedir. Firmamızdan toptan bayilik alan firmalar ise bu ürünleri Türkiye’nin neresinde olursa olsunlar, görebilmekte, takip edebilmekte, müşterilerine tedarik edebilmektedirler.


Bayilik almadan önce dikkat edilmesi gerekenler vardır;

-Bayilik veren firma sizden ne istiyor, neden bayilik veriyor ve hedefleri neler?

-Bayilik veren firmanın şartları nelerdir?

-Bayilik alınacak bölge bayiliğe uygun mu?

-Bayilik veren firmanın size sağladıkları, sizin için uygun mu?


Bu gibi sorulara yanıt bularak, toptan bayilik talebinde bulunabilir, iş ortağımız olabilirsiniz.


Toptan Bayilik Verdiğimiz Ürünlerimiz


Firmamız, toptan lastik, ikinci el lastik ve jant ürün gruplarında toptan satış yapmaktadır. Bayimiz olan müşterilerimiz, stoklarımızı anlık görebilir ve hızlıca sipariş geçebilirler. İster telefon üzerinden isterlerse kendilerine özel kurduğumuz b2b yazılımı üzerinden toplu ürün alımı yapabilirler.


Toptan Bayii Olmanın Şartları


*Tabelalı bayilikler bölgesel olarak verilmekte olup, aynı bölgede ikinci bir bayilik verilmemektedir.

*Bayilik almak isteyen firmalarımıza, demo b2b sistemi kurulumu yapılır. Bayilik almayan firmaların demosu 7 gün sonra iptal edilecektir.

*İkinci el lastiklerde, depodan seçerek alım yapılmamaktadır.

*Bayilik alabilmek için mininum 30.000TL ve üzeri alım yapılması gerekmektedir.

*Bayilik sistemine dahil olan firmalarımıza alımlarına göre %2 ve %5 ek iskonto verilmektedir.