Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları
Sepeti Sil
Siparişi Tamamla

b2b Kullanmanın Avantajları - lastikjantavm.comSize Özel Bir Web Site

Size Özel İskontolar

Size Özel Hesabım Sayfası

Size ait kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yaptıktan sonra, firmamıza ait logomuz kalkar, unvanınız logonuz olur, sitemiz tamamen size özel bir görünüme kavuşur. Müşterilerinize rahatlıkla kendi sitenizmiş gibi ürün gösterebilirsiniz. Sistemimizi sıklıkla kullanan, siparişlerini sistemden geçen bayilerimize özel iskonto imkanları sağlanır. Bayii girişi yaptıktan sonra, "Hesabım" kısmından bekleyen siparişlerinizi görebilir, cari hesap hareketlerinizi inceleyebilir, kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz. Bu alan sadece size özgü olup, başka bayiler tarafından görülmeyen kişisel kısımdır.


Ürün Karşılatırma

Alışveriş Sepeti

Alışverişsiz Ödeme

Almayı düşündüğünüz ürün ya da ürün grupları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Ürünlerin teknik özelliklerini sipariş geçmeden önce tek ekran üzerinde inceleyebilirsiniz. Sipariş etmek istediğimniz ürünleri sepetinizde tutarak, istediğiniz zaman alımını yapabilirsiniz. Eğer ürünün stoğu biterse sistemimiz sizi uyaracaktır. Sistemimizde size özel ödeme alandan firmamız ile olan cari borcunuzu, ürün sipariş etmeksizin istediğiniz zamanlarda kolayca ödeyebilirsiniz.


Cari Sipariş Raporlama

Cari Hesap Ekstresi

Cari Fatura Detay Görüntüleme

Kendinize özel bayii ekranından cari sipariş raporunuzu çıktı alabilir ya da kendinize mail gönderebilirsiniz. b2b sistemimiz ve muhasebe programımız birbirinle entegredir. Firmamız ile yaptığınız tüm işlerin cari ektresine bayii ekranınıza giriş yaptıktan sonra inceleyebilirsiniz, isterseniz çıktı alabilir isterseniz kendinize mail gönderebilirsiniz. Sistem üzerinden yapılan tüm faturalı işlemlerin, detayını sistemde görebilirsiniz. Çıktı alabilir ya da kendinize mail atabilirisniz.