Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
2.El Lastik Sat lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları

b2b Kullanmanın Avantajları - lastikjantavm.com

b2b Kullanmanın Avantajları

b2b Kullanmanın Avantajları

Lastikjantavm.com b2b kullanmanın avantajları, bayilerimize hızlı stok görme ve anlık sipariş geçme imkanı sağlamaktadır. Ayrıca sitemizi kendi sitesi gibi kullanabilirler.

Size Özel Bir Web Sitesi

Size ait kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yaptıktan sonra, firmamıza ait logomuz kalkar, unvanınız logonuz olur, sitemiz tamamen size özel bir görünüme kavuşur. Müşterilerinize rahatlıkla kendi sitenizmiş gibi ürün gösterebilirsiniz.

Size Özel İskontolar

Sistemimizi sıklıkla kullanan, siparişlerini sistemden geçen bayilerimize özel iskonto imkanları sağlanır.

Size Özel Hesabım Sayfası

Bayii girişi yaptıktan sonra, "Hesabım" kısmından bekleyen siparişlerinizi görebilir, cari hesap hareketlerinizi inceleyebilir, kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz. Bu alan sadece size özgü olup, başka bayiler tarafından görülmeyen kişisel kısımdır.

Ürün Karşılatırma

Almayı düşündüğünüz ürün ya da ürün grupları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Ürünlerin teknik özelliklerini sipariş geçmeden önce tek ekran üzerinde inceleyebilirsiniz.

Alışveriş Sepeti

Sipariş etmek istediğimniz ürünleri sepetinizde tutarak, istediğiniz zaman alımını yapabilirsiniz. Eğer ürünün stoğu biterse sistemimiz sizi uyaracaktır.

Alışverişsiz Ödeme

Sistemimizde size özel ödeme alandan firmamız ile olan cari borcunuzu, ürün sipariş etmeksizin istediğiniz zamanlarda kolayca ödeyebilirsiniz.

Cari Sipariş Raporlama

Kendinize özel bayii ekranından cari sipariş raporunuzu çıktı alabilir ya da kendinize mail gönderebilirsiniz.

Cari Hesap Ekstresi

b2b sistemimiz ve muhasebe programımız birbirinle entegredir. Firmamız ile yaptığınız tüm işlerin cari ektresine bayii ekranınıza giriş yaptıktan sonra inceleyebilirsiniz, isterseniz çıktı alabilir isterseniz kendinize mail gönderebilirsiniz.

Cari Fatura Detay Görüntüleme

Sistem üzerinden yapılan tüm faturalı işlemlerin, detayını sistemde görebilirsiniz. Çıktı alabilir ya da kendinize mail atabilirisniz.