Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
2.El Lastik Sat lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları

175 65 R14 Lastik Fiyatları - Lastik Jant AVM

Filtrele
Sırala
Hızlı Arama Motorunu
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Mevsim
Taban
Yanak
Çap
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Jant Çapı
Bijon Aralık
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Genişlik
Yükseklik
Jant Çapı
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Karşılaştır

175 65 R14 Lastik Fiyatları

Lastikler, aracın güvenliğini oluşturan en önemli parçalardan biridir. Çünkü aracın yol ile temasını sağlayan tek parça lastiklerdir. Araç lastiği satın almadan önce lastiğin fiyatından önce etiket değerleri ve güvenilir markalara yönelmek hem sürüş sırasında güvenliğinizi arttırır hem de yakıt tüketiminizi düşürür. Popüler lastik ebatları arasında olan 175 65 r14 lastik ebatı, Volkswagen, Volvo, Opel, Peugeot, Renault, Toyota, Seat, Kia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Scoda ve Nissan gibi büyük otomobil firmalarının araçlarına uyumlu ebattadır.

175/65r14 lastik ebatı için Lastik Jant AVM’de Pirelli, Hankook, Falken, Dunlop, Bridgestone, Petlas, Lassa, Continental, Nokian ve GoodYear gibi dünya markalarının ürünleri yer almaktadır. Birçok markanın yer alması nedeniyle kullanıcılar hangi ürünü satın alacağına karar verememektedir. Lastik satın almadan önce bu markaların ürünlerini inceleyerek altında yazdığımız lastik özelliklerini inceleyebilirsiniz. Özellikle bu lastik ebatında Bridgestone’in Blizzak lastik deseni, Continental’in kış deseni WinterContact, dört mevsim deseni AllSeasonContact ve Dunlop SP Winter Response 2 test sonuçlarında en çok tavsiye edilen ilk 3 lastik arasına girmiştir. Diğer lastik desenlerinin test sonuçlarını ürün altında ki bilgilerden öğrenebilirsiniz.

Otomobiller için üretilen 175 65 r14 lastikler özelliklerine göre aracınızın fren mesafesini, çekiş gücünü ve yakıt tasarrufunu etkileyecektir. Lastik etiketine bakarak yakıt tüketimi ve fren mesafesi için verilmiş değerleri görebilirsiniz. Ayrıca bu etiketin yanında yer alan tablodan lastiğin kaç km hıza kadar sorunsuz hızlanabildiğini ve kaç kg’a kadar yük taşıyabildiğini öğrenebilirsiniz.

Otomobil lastikleri genellikle 8mm civarında diş kalınlığına sahiptir. Aracınızın lastiği 3mm altına düştüğünde aracınızın kontrolünü sağlayamaz ve diğer sürücülerin güvenliğini tehlikeye attığınız için yasal olarak da 1,6mm altında lastik kullanmak yasaktır. Tercihiniz uzun ömürlü bir lastik satın almak ise araştırdığınız lastiğin, lastik deseni için yapılan yorumları incelemenizde fayda var. Çünkü tüm lastik ebatları ve lastik desenleri farklı sonuçlara sahiptir. Aradığınız lastiği bulamıyor, seçim aşamasında satın alacağınız lastiğe karar veremiyorsanız veya 175 65 r14 lastik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak bizlere canlı destek üzerinden ulaşabilirsiniz.