Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
2.El Lastik Sat lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları

Lastik Oteli (Lastik Depolama) Hizmeti

Lastik Oteli

Lastik Oteli Nedir?

Lastik oteli, bireysel müşterilerimizin ve filo müşterilerimizin sezonsal lastiklerinin saklandığı, depolama uygulamasıdır. Firmamız bünyesinde 4.000 m2’lik depolama alanında, lastikleriniz güvende tutulmaktadır. Tesisimizde kamera, alarm sistemi kurulu olup, yangın ve güvenlik önlemleri alınmıştır. Sıcaklık seviyesi ve nem düzeyi lastik saklama koşullarına uygundur.

Lastik Oteli - Lastik Depolama

Lastikleriniz otelimize alınmadan önce, konusunda tecrübeli
depo sorumlularımız tarafından incelenir. Ve sonrasında temizlenmiş bir şekilde depomuzda saklanır. Depocularımız dışında, yabancı kişiler tarafından Lastik Oteli’ne giriş yasaktır.

 

Lastik Oteli Kullanmanın Yararları

>> Düşük maliyetlerle, lastiklerinizi depolatabilirsiniz. Balkonlarınız da, apartman bodrumlarında, araba bagajlarınız da lastiklerinizi kendinize yük etmeyin. Uygun koşullarda, uygun fiyatlarla lastiğinizi saklayabilirsiniz.

>>Kış lastiğinizi çıkartırken, yaz lastikleriniz servisimizde sizi bekliyor olur. Lastik oteli uygulamamız e-randevu sistemi ile çalışmaktadır. Siz gelmeden lastikleriniz bir önceki günden servisimize getirilir, beklemeden lastik montajınızı yaptırmış olursunuz.

>>Lastikleriniz kontrol altında olur. Uzman kadromuz, depo sorumlularımız tarafından depolarımız sürekli kontrol edilmektedir. Kullandığımız Raf sistemi sayesinde, lastiğinize kolayca ulaşabilirsiniz.

>>Haftanın 6 günü montaj hizmetimiz devam etmektedir. Yola mı çıkacaksınız, acil lastiklerinizi mi taktırmanız gerekiyor. Bu aşamada da alacağınız randevu sayesinde kolayca lastiklerinizi servisimize getirtebilirsiniz.

>>Uygun saklama koşullarımız sayesinde, lastiğinizin ömrünü uzatır, maksimum kalitede, verimli çalışmasını sağlarsınız. Diş derinlikleri zedelenmeden, dış etkenlerden zarar görmemiş şekilde lastiklerinizi teslim alırsınız.

>>Lastikleriniz otelimizde ama siz farklı şehirdesiniz! Lastikleriniz kargo gönderimi ile size gönderilebilir. İstediğiniz noktada montaj yaptırabilirsiniz.


Lastik Oteli fiyatları için tıklayın.


Lastik Oteli Saklama Koşulları

>>Otelimizde bulunan lastiklerinizi, güneş ışığından uzak, karanlık, temiz ve nemsiz bir ortamda muhafaza ediyoruz.

>>Lastiğin yapısal özelliğini bozacak, şekilde depolama yapılamaz.

>>Depolanma öncesi işlem görmüş lastikleri, kontrol ediyor, temizliyoruz. Taş vb. cisimleri çıkartıyoruz.

>>Lastik Oteli’nde lastikleri radyatör, boru gibi cisimlere yakınlaştırmıyoruz. Tercihen 25 derece altında, 35 dereceyi aşmayacak şekilde ısıtma sistemi kullanıyoruz.

>>Beyaz yanaklı lastikleri depolarken, birbirlerine iz yapmamaları için, beyaz yanakları birbirine bakacak şekilde konumlandırıyoruz.

>>Lastiklerinizin üzerine sert cisimlerde koymuyoruz. Yabancı maddelerden uzak tutuyoruz. Lastik üzerinde lekeler oluşmasını engellemek için hassas davranıyoruz.

>>Lastiklerinizi su, petrol benzeri maddeler ile temas etmeyecek şekilde saklıyoruz.

Online Lastik Oteli Randevu Sistemi