Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
2.El Lastik Sat lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları
İLETİŞİM

Lastikjantavm.com, ART Lastik firmamız tarafından lastik, jant ürünleri denilince ilk akla gelen toptan bayii (b2b) ve perakende müşteri (b2c) online e-ticaret sitesi olmak üzere tasarlandı. 1972’den beri olduğumuz bu sektörde, Türkiye’nin en yenilikçi online marketi olmaya devam ediyoruz.

Firmamız veya ürünlerimiz ile ilgili aklınıza takılan her konuda, müşteri hizmetlerimiz ile telefon ya da mail üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Merkez İletişim
Adres: Galataderesi Caddesi Gülbahar Mahallesi No:51/B
Mecidiyeköy - Şişli / İstanbul
Perakende Satış Toptan Satış Lastik-Jant Oteli Randevu Filo & Satış
0212 212 08 08
0850 333 38 08
0532 672 05 52
0530 825 01 10
0850 333 01 08
0212 217 93 93
0530 956 01 90
0539 783 74 02
0530 441 91 12
0212 325 23 34
0850 433 99 08
0531 385 55 08

E-Mail: info@lastikjantavm.com

Bize Ulaşın

Nitrojen Hava Nedir? - Nitrojen Gazı Fiyatı - Mecidiyeköy

Nitrojen Hava

Nitrojen Hava Nedir?

Nitrojen aslında “Azot” gazıdır. Doğada en fazla bulunan gazdır. İçinde nem bulundurmayan, sıcaklığa veya soğukluğa göre genleşmeyen, sabit kalan gaz türüdür. Genleşmeme özelliği sayesinde soğuk havalarda lastik basıncının düşmesini, sıcak havalarda ise basıncın yükselmesini engelleyebilir. Normal havadan üç kat daha yavaş hareket eden molekül yapısına sahiptir.

Nitrojen Hava Hizmeti

Nitrojen Hava Faydaları

-Oksitlenmeyi önler, lastiğin ömrünü uzatır.

-Lastiğin içerisinde nem ve yağlı su barınamaz.

-Nitrojen havanın çevreye zararı yoktur.

-Lastik ısınsa bile genleşme olmaz ve ısınan lastik yola daha sıkı tutunur. Aşırı ısınmada lastik yol tutuşunu kaybeder. Lastiğin belli bir ısıda kalması, nitrojen havanın etkisidir.

-Lastik hava basıncı uzun süre gider. Sürekli kontrol etmenize gerek kalmaz.

-Nitrojen hava hafif olduğundan, %2 yakıt tasarrufu da sağlayacaktır.

-Uzun süre yerinden hareket etmeyen araçta bile, hava basıncı eksilmez.

-Düzensiz hava basıncından oluşacak, lastik desen aşınmalarını engeller.

Ve en önemlisi aracın içerisinde uğultuyu keser, sürüş konforunu arttırır. Aracın süspansiyonuna da yardımcı olur. Hele ki uzun yola çıkacaksınız, hava basıncı derdini aklınıza bile getirmeyin.

 

Oksijen lastikte oksitlenmeye sebebiyet verir. Buda sürüş keyfinizi etkiler. Aynı zamanda bu durumdan jantlarınızda etkilenir. Çünkü oksijenin olduğu yerde pas olur. Nitrojen hava, Avrupa ülkelerindeki motorlu araçlarda, Formula F1 yarış araçlarında, uçaklarda, performans araçlarında mutlaka kullanılmalıdır.

 

Nitrojen Hava Nasıl Doldurulur?

Nitrojen gazı içeren özel tüpler vardır. Dolum mutlaka bu tüplerden yapılmalıdır. Hava doldurma işlemine geçilmeden önce, lastiğin içerisinde bulunan hava tamamen boşaltılır, sonrasında nitrojen hava basılır.

ART Lastik basınçlı hava yerine mutlaka güvenliğiniz ve daha iyi bir sürüş için nitrojen hava kullanımını tavsiye eder. Kullandığınızda farkı sizin değerlendirmeniz, daha doğru olacaktır.

 

Nitrojen Gazı Fiyatı

Hem yakıtta tasarruf ettiren hem de çevre dostu olan nitrojen hava, aracınız için olmazsa olmazdır. Yaptırmak isteyip de, henüz gerçekleştiremediğiniz bu tekniği lastik servisimizde size sunuyoruz. ART Lastik servisimize aracınız ile gelirseniz, nitrojen hava hizmetimizden uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Eğer firmamızdan en az 100 TL’lik bir alışveriş yaparsanız, nitrojen havada extra indirimimiz bulunmaktadır. Üstelik 4 tane “Nitrojen Yeşil Sibop Kapağı” hediyemizdir.

Size özel nitrojen hava fiyatları kaçırmamak için hemen servisimize gelebilirsiniz. Uzman kadromuz size her konuda ilgi ve alaka gösterecektir. Memnun ayrılacağınızın garantisini verebiliriz.