Kar Zinciri Montajı Nasıl Yapılır? - lastikjantavm.com

Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla

Kar Zinciri Montajı Nasıl Yapılır?

Karlı bölgede, kış tatiline gitmeden önce, lastiklerinizi ve aracınızı mevsim koşullarına hazırlamalısınız. Mutlaka kar zinciri ya da kar paleti edinmelisiniz. Eğer sürekli kullanım gerektiğini düşünmüyorsanız, kar zinciri takabilirsiniz. Kolaylık olarak iyi de olsa kar paletleri biraz daha maliyetli olduklarından kar zinciri işinizi görecektir.

2.El Lastik Garanti Süresi

Kar zinciri kuru zeminde takılmamalıdır. Birçok zincir çeşiti vardır. Çok ucuza kaçmamanızı öneririz. Sebebi ise bazı zincirlerin gerçekten çok büyük uğraş gerektirmesidir. Öyle bir ürün tercih etmelisiniz ki sizi yolda bırakmamalı, kışın soğun hava şartlarında mağdur etmesin.

Stoklarımızda oldukça pratik olan Takmatik Konak ve Atlı zincir markaları bulunmaktadır. Oto, 4x4, Hafif Ticari, Ağır Vasıta araçlar için uyumlu olan bu kar zincirlerini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Kar zinciri montajı sırasında, aracınızı hareket ettirmeniz gerekmez. Zinciri dış yüzeyden lastik çevresine yerleştirip, gerdirme sistemi ile montajını rahatlıkla yapabilirsiniz. Piyasaya sunduğumuz kar zincirleri, maksimum dayanma direncine sahip, çinko kaplamalı, sertleştirilmiş ürünlerdir. Malzemesi çelik olan ürünler karlı ve buzlu zeminde en yüksek çekiş ve fren emniyeti sağlayacaktır.knk kar zincirizincir takmanın püf noktalarıpratik zincir takma