Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
2.El Lastik Sat lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları
İLETİŞİM

Lastikjantavm.com, ART Lastik firmamız tarafından lastik, jant ürünleri denilince ilk akla gelen toptan bayii (b2b) ve perakende müşteri (b2c) online e-ticaret sitesi olmak üzere tasarlandı. 1972’den beri olduğumuz bu sektörde, Türkiye’nin en yenilikçi online marketi olmaya devam ediyoruz.

Firmamız veya ürünlerimiz ile ilgili aklınıza takılan her konuda, müşteri hizmetlerimiz ile telefon ya da mail üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Merkez İletişim
Adres: Galataderesi Caddesi Gülbahar Mahallesi No:51/B
Mecidiyeköy - Şişli / İstanbul
Perakende Satış Toptan Satış Lastik-Jant Oteli Randevu Filo & Satış
0212 212 08 08
0850 333 38 08
0532 672 05 52
0530 825 01 10
0850 333 01 08
0212 217 93 93
0530 956 01 90
0539 783 74 02
0530 441 91 12
0212 325 23 34
0850 433 99 08
0531 385 55 08

E-Mail: info@lastikjantavm.com

Bize Ulaşın

Kar Paleti Montajı Nasıl Yapılır? - lastikjantavm.com

Kar Paleti Montajı Nasıl Yapılır?

Kar Paleti Montajı Nasıl Yapılır?

Kar paletlerinin en büyük avantajının takılma kolaylığı ve pratikliği olduğunu “Kar Paleti Montajı” yazımızda bahsetmiştik. Elimizde bulunan iki kar paleti markası da kalitesi ispatlanmış, son teknoloji ile harmanlanmış ürünlerdir.


Spikes Spider Kar Paleti Nasıl Takılır?

Spikes Spider kar paletleri her aracın bagajına sığabilecek niteliktedir. Otomobil, 4x4 suv, spor arabalar, pick up, ticari ve ağır vasıta araçlarında rahatça kullanılabilir. İsviçre üretimi olan bu kar paleti markası yüksek teknolojik tasarıma ve kaliteye sahiptir.


Bir ambalaj içerisinde, iki kar paleti bulunmaktadır. Tekerlek ve bijon somunlarına klipsler ile monte edilir. Aracı kriko ile kaldırmanız gerekmez, Spikes Spider kollarından ikisini lastiğinize oturtun ve direk jant göbeğinden lastiğe sabitleyin. Sabitleme işlemi için kutu içerisinden çıkan kilitleme diski ile yapmalısınız.


Ürünün montaj süresi 60 saniyedir. Böyle bir kısa süre içerisinde, montajınızı gerçekleştirip, yolunuza devam edebilirsiniz. Kar paletinin montajı çok pratik olduğu için, bayanlar tarafından da çok tercih edilmektedir.


Kar paleti lastiğinize zarar vermemektedir, aşınma yapmamaktadır. Ürün 30mph’ye (46km/saat) kadar olağanüstü çekiş gücü sağlar.


Çekme kolları elastiktir, polimer malzemelerden yapılmıştır, oldukça dayanıklı ve sessiz bir kar paletidir. Videomuzu izleyerek bilgi edinebilirsiniz.
 

SnowWolf Kar Paleti Nasıl Takılır?

Türk malı olan SnowWolf kar paleti karlı zeminler için geliştirilmiştir, kuru zeminden kullanılmaz. Kuru zeminde kullanmak hem ürünü hem de lastiği yıpratacaktır. Aracınızın lastik ebatına uygun olan kar paletini kullanmalısınız. Biz bu markanın da fabrikası tarafından bize verilen uyum listelerine göre, ürünlerimizi satışa sunuyoruz.


Kar paleti takmadan önce lastiğinizin hava basıncının tam ve diş derinliğinin 3mm’den fazla olmasına özen gösteriniz. Kar paleti doğru montaj edildiğinde hem rahat hem de sessiz bir sürüş imkanı sağlar. Ürünün renkli halat kısmı öne gelecek şekilde takılması gerekir. Kar paletinin üzerine “OUT” yazısı yer almaktadır, bu yazı dışa bakacak şekilde montaj yapılmalıdır. Aracınızın lastiğinde kar paletini taktıktan sonra ani fren ve manevralarda kaçınmalısınız. Kar paleti araç üzerindeyken maksimum hız 50km/saat şeklinde olmalıdır.


Snowwolf kar paleti aracınızın çamurluğuna ve ABS fren sistemine zarar vermez. Tamamen lastik üzerine yerleştirilen elastiki bir aksesuardır. Paslanma, çürüme olasılığı yoktur, buzlu ve karlı yol için geliştirilmiştir. Kullanımı çok pratiktir, yolda bırakmaz, rahatlıkla montaj yapabilirsiniz. Videomuzu izleyerek bilgi edinebilirsiniz.
Kar paletinizi kullanmadığınız zamanlarda, güneş görmeyen, sıcak olmayan yerlerde muhafaza ediniz. Bu ürünün raf ömrü 7 yıldır.