Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları
Sepeti Sil
Siparişi Tamamla

Jant Boyama Fiyatı - ART Lastik Mecidiyeköy

Jant Boyama

Aracı gösteren “janttır”. Hatta bazı araba sevdalıları için ise jant adeta, bir hobidir. Zevkinize uygun bir çok jant modelleri sitemizde mevcuttur. Jant modelini çok beğendiniz ama mevcut renk skalası hoşunuza gitmedi mi, işinde uzman ustalarımız tarafından “jant boyama” hizmeti verilmektedir.

Eğer masraf çıkarmadan, jantınızı hasarsız bir şekilde, çizmeden boyatmak, yeni bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız, boyatma işlemini jant boyama ustaları tarafından yaptırmalısınız.

Aracınızın orijinal jantı çizilmiş olabilir, uzun süredir kullandığınız jantınızdan sıkılmış olabilirsiniz, jantınız bir kaldırıma sürtme sonrası polyaj deformesine uğramış olabilir, bu gibi durumlarda jant boyama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Jant Boyama Mecidiyeköy

Jant Boyama Hizmeti Hakkında Detaylar

Öncelikle boyanacak jant işlem görmeden önce, ustamız tarafından görülmelidir, kontrol edilmelidir. Ustamız isteğinizi doğru bir şekilde anlamalı ve hem fikir olunmalıdır.

Fiyatlandırma, jantın modeline, ölçüsüne, rengine, durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Jant boyama işleminin süresi 2 ile 5 gün arası değişebilir. İşinde deneyimli ustamız, yapılacak hizmetin adımlarını kusursuz bir şekilde uygulayacaktır. Jant boyama hizmeti, bu işlem için hazırlanmış özel bir odada gerçekleşmektedir. Kesinlikle boyama işlemi jant lastik aracın üzerindeyken yapılmaz. Araç üzerinde yapılan boyama işlemi lastik ve araç için risk arz eder, doğru bir uygulama değildir.

13 inç ve 22 inç arası tüm jant modellerinde, jant boyama işlemimiz mevcuttur. Jantlarınız istediğiniz her renge boyanabilir, size sadece zevkinize uygun rengi seçmek kalacaktır.


Jant boyama fiyatlarımız için tıklayınız.Boyanmadan Önce Jant - Art Lastik Çeliktepe      Boyadıktan Sonra Jant - Art Lastik Çeliktepe

Jant Boyama - Art Lastik Çeliktepe       Jant Boyama - Art Lastik Çeliktepe