Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
2.El Lastik Sat lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları
İLETİŞİM

Lastikjantavm.com, ART Lastik firmamız tarafından lastik, jant ürünleri denilince ilk akla gelen toptan bayii (b2b) ve perakende müşteri (b2c) online e-ticaret sitesi olmak üzere tasarlandı. 1972’den beri olduğumuz bu sektörde, Türkiye’nin en yenilikçi online marketi olmaya devam ediyoruz.

Firmamız veya ürünlerimiz ile ilgili aklınıza takılan her konuda, müşteri hizmetlerimiz ile telefon ya da mail üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Merkez İletişim
Adres: Galataderesi Caddesi Gülbahar Mahallesi No:51/B
Mecidiyeköy - Şişli / İstanbul
Perakende Satış Toptan Satış Lastik-Jant Oteli Randevu Filo & Satış
0212 212 08 08
0850 333 38 08
0532 672 05 52
0530 825 01 10
0850 333 01 08
0212 217 93 93
0530 956 01 90
0539 783 74 02
0530 441 91 12
0212 325 23 34
0850 433 99 08
0531 385 55 08

E-Mail: info@lastikjantavm.com

Bize Ulaşın

Faaliyetlerimiz | Lastikjantavm

Faaliyetlerimiz

Toptan & Perakende Satış

1972'den beri lastik, jant sektöründe hizmet veren ART Lastik, 2 büyük şube, 50'den fazla marka, 100.000'den fazla ürün çeşitliği ile yaklaşık 500 tane bayisine toptan satış, mağaza ve e-ticaret vasıtaysıyla ile de tüm müşterilerine perakende satış yapmaktadır. Özellikle ikinci el lastik piyasasına liderlik eden ART Lastik, ikinci el lastik sektörünü uluslararası boyutta satışa dönüştürmektedir.

devamını oku...

İthalat & İhracat

Uluslararası lastik ithalat, ihracatı yapan firmamız, %100 Türk Sermayedir. Üretici, alıcı ve satıcılardan oluşan global zincirimize her geçen gün yeni bir halka eklenmektedir. Lastik, ikinci el lastik, jant tedariğinde güvenilir ve özel markalarla ilermekteyiz. Dünya'nın önde gelen lastik, jant üreticilerinden oluşan network ağımız ile tüm ülkelere güvenilir, özelleştirilmiş hizmetler sunmaktayız.

devamını oku...

Filo Hizmetleri

ART Lastik Çeliktepe şubesi, Türkiye'nin en büyük Filo Araç Kiralama firmalarına lastik tedariği, lastik değişimi, operasyonel yönetim, lastik oteli hizmeti ve yerinde montaj hizmeti sağlamaktadır. 10.000 lastik saklama kapasite sahip depolarımız ve alanında tecrübeli personellerimizle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktayız.

Filo araçlarının, lastik değişimi sırasında sorun yaşamamaları için randevu sistemi ile çalışmaktayız. Online E-randevu sitemiz www.lastikjantoteli.com'dan müşterilerimiz randevularını oluşturarak, kusursuz hizmetimizden faydalanabilirler.

devamını oku...

E-Ticaret

2004 yılında e-ticaret ile tanışan ART Lastik firmamız, ilk perakende satışa açık olan www.artvinticaret.com online mağazasını hayata geçirdi. Müşterilerin güvenle alışveriş yapabildiği sitede, lastik, jant, kar paleti, akü, ikinci el lastik satışı yapılmaktadır. Geniş ve kapsamlı ürün yelpazesi ile ve 100.000'den fazla ürün çeşitliliği ile sektöründe önde gelen e-ticaret siteleri arasında bulunmaktadır.

ART Lastik, çağın gereklerini yerine getirerek b2b ve b2c platformlarını içinde bulunduran www.lastikjantavm.com sitesini kurdu. Bu site hem perakende müşterilerine hem de firmanın alt yapısında bulunan toptancı bayilerine sunduğu bir e-ticaret sitesi. Bayiler kendilerine verilen kullanıcı ve şifre bilgileri ile, sisteme direk giriş yaparak, anlık stok takibi yapabilir ve online toplu sipariş geçebilir.

devamını oku...

b2b Bayilik Sistemi

b2b Bayilik Sistemi, firmamızın ticaret yaptığı alt bayileri için hazırlanmış olan özel bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde, bayiler telefon trafiği yaşamadan, stoklarımızı anlık görebilir ve kolayca sipariş geçebilirler. b2b sistemimizin avantajlarından "b2b Kullanmanın Avantajları" sayfamızda değinmiştik, detaylıca bilgi edinebilirsiniz.
b2b bayilik sistemi sadece sipariş platformu olmakla kalmamaktadır. Satış esnasında müşterinize ürün hakkında detaylı bilgileri, teknik detayları rahatlıkla sunmanızı sağlar. Firmamızla olan cari hareketlerinizi, muhasebemizle iletişime geçmeden direk sistem üzerinde görebilmenizi sağlar.
Sizler için hazırlanmış arama motorları sayesinde, müşteriniz lastik ararken, kendisine aracınla uyumlu jant, kar paleti çeşitlerini sunarak, karlı satış yapmanıza olanak tanır.
Bizim b2b sistemimiz, bayimiz giriş yaptığında kendisine özel bir site haline dönüşür. Firmamızın bayii sistemindeki en temel amacı "Kazan, Kazan" prensibidir. Bayilerimiz müşterilerine kusursuz hizmet sunar, hedef kitlesine daha profesyonel hizmet sağlar. Dolayısıyla, o kazandıkça biz de kazanmış oluruz.

devamını oku...

ART İnşaat & Gayrimenkul

2002 yılından beri şirketimiz, kat karşılığı konut, iş yeri, depo inşaat projelerini gerçekleştirmektedir. İnşaat projelerimizin içinde, en gözde olan kendi ART Lastik merkez binamızdır. Merkez binamızın temelinden, çatısına kadar herşeyini firmamız yapmıştır. Bunun yanı sıra arsa alımı satımı, konut ve depo alım satımı yapmaktayız. İnşaatta güvenilir, sağlam firma arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

devamını oku...