Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları

BFGoodrich Lastik Test Sonuçları (2021) - Lastik Jant AVM

BFGoodrich Lastik Test Sonuçları

BFGoodrich Lastik Test Sonuçları

1870 yılında Dr. Benjamin Franklin Goodrich tarafından Kuzey Amerika’da kurulan BFGoodrich, hızla büyüyen havacılık sektörüne giriş yaparak marka değerini arttırmaya başladı. 1909 yılında düzenlenen ilk havacılık yarışmasına katılan firma, Curtiss Aeroplane Corporation uçağında 75km/s hız rekoru kırarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dünyanın ilk all-terrain ve 24 inç 4x4 lastiklerini piyasaya süren BFGoodrich, özellikle Baja yarışları olmak üzere off-road yarışlarında elde ettiği başarılar sayesinde 4x4 arazi aracı lastikleri arasında en popüler markalar haline gelmiştir.(Test sonuçlarını görmek için görsel üzerine tıklayınız)
BFGoodrich All Terrain T/A KO2 Lastik Testi BFGoodrich Mud Terrain T/A KM2 Lastik Testi BFGoodrich G-Grip All Season 2 Lastik Testi BFGoodrich G-Force Winter 2 Lastik Testi

BFGoodrich Lastik Fiyatları

BFGoodrich G-Force All Terrain T/A KO2 4 Mevsim Lastik Test Sonuçları

Arazi tipi 4x4/Suv araçlar için geliştirilen 4 mevsim lastik olan BFGoodrich G-Force All Terrain T/A KO2, her türlü hava koşullarında çamurda ve karda yüksek çekiş gücüne sahip bir lastiktir. Aynı zamanda 3 Zirveli Kar Tanesi Logosu "3PMSF" sertifikasıyla tüm kış koşullarına adapte olabildiğini kanıtlayan bu desen, arazide alabilecek her türlü darbelere karşıda oldukça dayanıklı bir lastiktir.

DriveOut 2017 265 65 R17 4 mevsim lastik ebatıyla yapılan testte kuru yolda durma performansı, dayanıklılık ve 4x4 yol performansı test edilmiş BFGoodrich G-Force All Terrain T/A KO2, 7 lastik arasında 2. sırada yer almıştır. Buradan test ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

All Terrain T/A KO2
Güç, çekiş ve uzun ömür - 4x4 Off-Road

BFGoodrich Mud Terrain T/A KM2 4 Mevsim Lastik Test Sonuçları

Arazi kullanımı için tasarlanmış 4 mevsim yüksek performans sunmayı başaran BFGoodrich Mud Terrain T/A KM2, ağrasif sırt desenine sahip bir arazi lastiğidir. Sırt çıkıntıları sayesinde hem karda hem de çamurda ekstra tutunma sağlayan bu model, kızaklama risklerini düşürmekte ve yol tutuşunu arttırmaktadır. BFGoodrich Mud Terrain T/A KM2, direksiyon tepki süresini arttıran ve arazide her zaman yol temasını korumayı sağlayan TriGard bileşenlerine sahiptir.

DriveOut 2017 265 75 R16 4 mevsim lastik ebatıyla yapılan testte ıslak zeminde durma mesafesi, dayanıklık ve 4x4 yol performansı test edilmiş BFGoodrich Mud Terrain T/A KM2, 10 lastik arasında 2. sırada yer almıştır. Test galibi Goodyear Wrangler MT/R seçilirken, Hankook Dynapro MT RT03, Yokohama Geolander MT, Dunlop Grandtrek MT2 ve Bridgestone Dueler MT test sonuçlarında BFGoodrich performansından geride kalmıştır.

Mud Terrain T/A KM2
Uzun yılların tecrübesi ile üretildi - 4x4 Off-Road

BFGoodrich G-Grip All Season 2 4 Mevsim Lastik Test Sonuçları

Otomobiller için üretilmiş olan BFGoodrich G-Grip All Season 2, ıslak zeminde kısa fren mesafesi ve kuru yollarda yüksek kavrama güçlerine sahip lastiklerden biridir. Yılın tüm mevsimi yüksek performanslar sunmayı başaran bu model ayrıca M+S kış sertifikasına sahiptir. Kendi kategorisinde en iyi etiket değerlerine sahip lastikler arasında yer alan bu model, V şeklindeki yönlü tasarımı sayesinde suda kızaklama risklerini azaltmaktadır.

G-Grip All Season 2

AutoZeitung 2017 BFGoodrich G-Grip All Season 2 205 55 r16 4 Mevsim Lastik Test Sonuçları

BFGoodrich G-Force Winter 2 Kış Lastiği Test Sonuçları

Otomobil ve 4x4/Suv araçlar için geliştirilen BFGoodrich G-Force Winter 2, buz üzerinde arttırılmış güvenliğe ve ıslak zeminde kısa fren mesafelerine sahiptir. Yeni kauçuk bileşiği sayesinde düşük sıcaklıklarda diş sertliği azalarak karda tutunma gücü arttırılmaktadır.

Autobild 2020 245 45 R18 kış lastiği ebatıyla yapılan testte maliyet, ıslak, kuru ve karlı zemin performansları değerlendirilmiş, BFGoodrich G-Force Winter 2 20 lastik arasında 4. sırada yer alırken Michelin Pilot Alpin 5, Bridgestone Blizzak LM-005 ve GoodYear UltraGrip Performance+ lastik testinin ilk 3 sırasında yer almaktadır. BFGoodrich'in bu modeli Hankook Winter i*cept evo3 W330, Continental ContiWinterContact TS 850P, Dunlop Winter Sport 5 ve Pirelli Winter Sottozero 3 lastiklerinden daha iyi performanslar sergilemiştir.

Autobild 2017 225 50 R17 kış lastiği ebatıyla yapılan testte ıslak ve karlı yolda durma mesafeleri test edilmiş BFGoodrich G-Force Winter 2, 50 lastik arasında 1. sırada yer almıştır. Testte yer alan Continental WinterContact TS 860, Goodyear UltraGrip Performance Gen-1, Bridgestone Blizzak LM-001, Dunlop Winter Sport 5, Michelin Alpin 5 ve Pirelli Winter Sottozero 3, BFGoodrich'in performansından geride kalmıştır.

G-Force Winter 2
Kışın kontrol için tasarlanmış - Otomobil

AutoMotorSport 2020 BFGoodrich G-Force Winter 2 225 50 r17 Kış Lastiği Test Sonuçları ACE 2020 BFGoodrich G-Force Winter 2 225 50 r17 Kış Lastiği Test Sonuçları


BFGoodrich Lastik Fiyatları