Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları

2023 Hankook Lastik Kampanyası Başladı | 650 TL'ye kadar hediye çekleri sizleri bekliyor

2023 Hankook Lastik Kampanyası Başladı

2023 Hankook Lastik Kampanyası Başladı!17.04 – 31.05 2023 döneminde bir seferde yapılacak Hankook marka 4 adet otomobil, 4x4, hafif ticari lastik alımlarında,;

*16 jant: 350 TRY değerinde dijital kod
*17 jant: 500 TRY değerinde dijital kod
*18 jant ve üzeri: 650 TRY değerinde dijital alışveriş kodu verilecektir.

Sipariş Sonrası Yapılması Gerekenler

*lastikjantavm.com sitemizden siparişini geçen veya mağazalarımızdan Hankook lastik alan müşterilerimiz; Kampanyaya hankookodul.com web sitesinden katılmak zorundadır.

*Tüzel kişiler, ticari işletmeler kampanyaya dahil değildir.


*Kampanyaya katılım bireysel müşteriler için geçerli olup, toptan lastik alımlarında kullanılamaz.


*Müşterinin adını, soyadını, GSM numarasını, e-mail adresini, lastik ebadı, fatura görüntüsü ve fatura numarası ile birlikte hankookodul.com adresindeki forma eksiksiz ve doğru girmesi gerekmektedir.

*Tüm bilgilerini eksiksiz dolduran son tüketicilerin; Hankook Lastikleri A.Ş. tarafından tüm kontroller gerçekleştirildikten sonra, Kampanya Katılım Formundaki cep telefonu numarasına ilgili ebat ve kategoriye göre dijital kod gönderilecektir.Dijital Alışveriş Kodu Nerelerde Geçerli?Kampanya Koşulları ve Bilgilendirmeler

*Hediye edilecek olan tutarlara KDV dahildir.

*Çalıntı ve kayıp kodlarda kesinlikle telafi amaçlı kod değişimi yapılmamaktadır. Bu kampanya Hankook Lastikleri A.Ş.’nin diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

*Kampanyaya 1 cep telefonu numarası ile sadece 1 kez katılım sağlanabilir.

*Kampanya 4.000 adet dijital kod ile sınırlıdır.

*Kampanya kurgusu ve süresinde meydana gelen değisiklik, durdurma ve sona erdirme hakkı Hankook Lastikleri A.Ş.’ye aittir. Kampanyadan faydalanmak isteyen son tüketicilerin cep telefonu numaralarının Hankook Lastikleri A.Ş adına kampanyayı yürüten Interlink İthalat İhracat ve Pazarlama AS ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi hankookodul.com adresinden alabilirsiniz. Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında Aydınlatma Metni’ne www.hankooktire.com/tr/tr/privacy-policy.html adresinden ulaşabilirsiniz.

Kampanyaya katılım gösteren son tüketiciler yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.

ÖNEMLİ: Hankook lastik alımı sonrasındaki süreçte firmamız ile yürütülen süreç bulunmamaktadır, müşterilerimiz kampanya sürecini tamamen Hankook destek ekibiyle yürütmektedir.

Hankook Kampanya Destek İletişim: destek@hankookodul.com - 0212 385 94 40