Uluslararası Lastik İthalat & İhracat

Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla

Uluslararası Lastik İhracat & Lastik İthalat

Firmamız 1972'de kurulmuş olup, 1998 yılından beri lastik sektöründe ihracat yaparak, uluslararası lastik ihracatına önemli derecede katkıda bulunmuştur. Dünya’nın dört bir yanından ülkeye lastik satışı yapmaktayız. En tanınmış lastik markaları şirketimiz sayesinde dış piyasalarda da yerini almaktadır.


Geçmişten bugüne firmamız Avrupa ve Orta Doğu ülkelerine 3 milyon euroluk ihracat gerçekleştirmiştir. Ticaret ağımız her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Yurt dışı oto lastik, 4x4 lastikleri, hafif ticari lastikler ve ağır vasıta lastik ihracatı, ithalatı konularında uzmanız. Ağır vasıta lastik ihracatı kapsamında, kamyon, otobüs, tır araçları için kapsamlı bir ebat yelpazesi sunuyoruz. En uygun fiyatlarıda sizler için tekliflendiriyoruz.


Pirelli, Hankook, Laufenn, Falken, Dunlop, Michelin, Petlas, Bridgestone, Lassa, Continental daha birçok dev marka ve diğer ithal markalarla lastik tedarik zincirimizi sınırlar ötesine taşıyoruz. Bünyemizde sadece sıfır lastikler için değil garantili ikinci el lastik ihracatı da yapılmaktadır. 2. El lastik ihracatı yapmış olduğumuz ülkeler; Azerbaycan, Gürcistan, Rusya ve Afrika ülkeleri olup, profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz ihracat işlemlerimiz neticesinde ticaretimiz hız kesmeden devam etmektedir.


Oto lastik ihracatı, ticari lastikler ve ağır vasıta lastik ihracatlarımız Romanya, Fas, Hollanda, İran, Irak, Gürcistan, Bulgaristan, Mısır, Filistin, Yunanistan, Azerbaycan ülkeleri ile de oldukça yoğundur. Güçlü alt yapımız ve tecrübeli personellerimizle müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılayacak donanıma sahibiz. Bizlere ulaşarak, araçlarınızın lastiklerini en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.


Lastik ithalat kapsamında ise ART Lastik firmamızın büyük ölçekli yatırımları bulunmaktadır. Çin’den ihtal ettiğimiz birçok marka olmuştur. Double Star lastiklerinin Türkiye piyasasına girişi tarafımızdan sağlanmıştır. Hala hazırda Macaristan ve Kore’den lastik ithal etmeye devam etmekteyiz. Özellikle Hankook ve Laufenn lastiklerinde ciddi ithalat gücümüz bulunmaktadır. Yenilikçi yapımız ve güven üzerine kurulu ticaretimizle sektörün her kolunda aktif rol almaktayız.


Otomobil, 4x4, minibüs, kamyonet, kamyon, otobüs, tır araç lastikleri için hangi ülkedeyseniz, sizlere uygun fiyat teklifleri verebiliriz. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşarak bilgi almak. Lastik pazarına hakim olan lastik danışmanlarımız sizi en doğru şekilde yönlendirecektir.ikinci el lastik satışıithalatihracatlastikmısır lastik ihracatçin lastik ithalatazerbaycan 2. el lastik satışıağır vasıta lastik ihracatoto latik ihracatı