Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları
Sepeti Sil
Siparişi Tamamla

Pirelli Multinet Kampanyası

Pirelli Multinet Kampanyası

Pirelli'den Yaz veya Dört Mevsim 4 Adet Lastik Alana Anında 500 TL'ye varan İNDİRİM!


5 Nisan 2021 – 5 Haziran 2021 tarihleri arasında kampanya yetkili satıcıları veya alt satış noktalarından tek seferde 4 (dört) adet 17’’ jant ve üzerinde, Pirelli marka oto, SUV (4x4), hafif ticari araç, yaz veya dört mevsim lastik satın alın 17” jant lastikler için 300,00 TL (KDV dahil) ve 18” jant lastikler içinse 500,00 TL (KDV dahil) değerinde anında indirimden faydalanın.


Pirelli 4 Lastik Alana 500 TL'ye Varan İNDİRİM!

ÖNEMLİ: Kampanya sadece perakende alım yapan müşterilerimiz için geçerlidir, toptan alımlar kampanya geçerli değildir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanırım?

*Kampanyaya 2 şekilde katılabilirsiniz;
a)Fiziki satış mağazamıza gelip lastik satın alarak,
b)Online sitemizden siparişinizi geçmeden önce Müşteri Temsilcimizi arayıp bilgi alarak (online satışlarda siparişiniz öncesi Müşteri temsilcimiz sizlere indirim kuponu verecektir. 
0850 433 02 44 )


*Tek seferde 4 (dört) adet 17’’ jant ve üzerinde, Pirelli marka oto, SUV (4x4), hafif ticari araç, yaz veya dört mevsim lastik satın alarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

*Lastiğinizi satın aldığınız kampanya yetkili satıcıları veya alt satış noktalarının teslim ettiği kampanya kayıt zarfındaki yönergelere uygun olarak kampanya kaydınızı gerçekleştirin. Kayıt esnasında sizlerden kişisel bilgilerinizin yanı sıra kayıt zarfında yer alan 16 hanelli Multinet Sanal Kart Numarası ile CVV-Güvenlik Kodu talep edilecektir. Sanal Kart Numaranız, sizlere gönderilecek olan SMS şifresi ile doğrulamayı gerçekleştirmeniz sonrasında indiriminiz aktif edilecektir.

*Doğrulaması yapılan Multinet Sanal Kart Numaranızı ve CVV-Güvenlik kodunuzu yetkili satıcınıza ileterek indirim tutarının faturanıza yansıtılmasını bekleyin. İşlemlerin tamamlanması ile yolların keyfini güvenle sürün.

Genel Kampanya Koşulları için tıklayın.