Pirelli Cinturato P7 Lastik Fiyatları - Lastik Jant AVM

Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Montaj Noktaları
SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla
Filtrele
Sırala
Hızlı Arama Motorunu
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Mevsim
Taban
Yanak
Çap
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Jant Çapı
Bijon Aralık
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Genişlik
Yükseklik
Jant Çapı
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Karşılaştır
Pirelli Cinturato P7 Lastik Fiyatları

Teknolojiyi sonuna kadar kullanan Pirelli, tüketicilerine yenilikler sunmaya devam ediyor. 2020 yılının en yeni yaz lastiği Cinturato-P7’yi piyasaya sunuldu. Yüksek performans lastiği sınıfında bulunan model, kilometre ömrü, dönme direnci ve ıslak zeminde sergilediği performansıyla araç üreticilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Pirelli’nin eski desenlerinden olan P7 Cinturato’nun itibarını arttırmak amacıyla, bu desende de P7-CNT kullanılmıştır. Yeni deseni ayırt edebilmek adına lastiğin yanak kısmında “P7C2” işaretlemesine yer verilmiştir. Marka logosu daha göze hitap edecek şekilde yanak kısmında konumlandırılmıştır. Yenilenen yaz lastiği, frenleme mesafesinde %5’e kadar düşüş sağlamaktadır. Üretiminde Run Flat ve Seal Inside teknolojilerinle geliştirilmiştir. Tasarımı mühendisler tarafından ADAS programı ile dizayn edilmiştir. P7-CNT %4’e kadar azaltılmış yakıt tüketimi özelliğine sahiptir. Kilometre ömrü %6’ya kadar arttırılmıştır. Dengeli basınç dağılımına sahip otomobil lastiği azaltılmış ses emisyonu, azaltılmış aşınma hızı, daha iyi bir aerodinamik değerler, istikrarlı aşınma, istikrarlı performans seviyesi, arttırılmış sürüş konforu, geniş homologasyon uyumluluğu özellikleri ile Premium otomobil üreticilerinin orijinal ekipman lastiği olarak tercih edilmiştir. En popüler lastik ölçülerinde bulunabilen Cinturato-P7 yeni deseni, 205/55R16, 205/60R16, 215/55R16, 215/60R16, 205/50R17, 205/55R17, 215/50R17, 225/45R17, 225/50R17, 225/55R17, 215/50R18, 225/40R18, 225/45R18, 235/40R18, 245/45R18 lastik ebatlarına uygun üretilmiştir, bu ebatların tümünü lastikjantavm.com sitemizin “Pirelli Cinturato P7 lastik fiyatı” sayfasından satın alabilirsiniz.

Orijinal ekipman odaklı olan Pirelli Cinturato-P7 deseni, Audi, BMW, Jaguar, Mini Cooper, Volvo, Volkswagen, Scoda, Seat, Mercedes, Fiat, Ford, Alfa Romeo araçlarının orijinal ekipman lastiği olarak kullanılmaktadır. Araçların 2019-2020 modellerinin birçoğunda satışa sürülen yaz lastiği, Run Flat, Seal teknolojilerinin kullanımı ile geliştirilmiştir. Bunların yanı sıra yakın gelecekte elektrikli araç lastikleri için kullanılmaya başlanacaktır.

Cinturato-P7 yaz lastiği Pirelli’ye has görünümü ile benzersiz hale getirilmiştir. Azaltılmış sırt deseni diş derinliği, optimum boşluk oranı, yenilikçi oluk tasarımı, geliştirilmiş desen frekansı, düz profili, aşırı malzeme kullanımın azaltılması, kauçuk bileşiminde kullanılan yeni fonksiyonlu sentetik polimer, tam silika karışım, özel kavrama güçlendiricisi, yüksek moleküler ağırlıklı bileşimi, donanımında yer verilmiş ince çelik kuşak teli, karkas yapısı ve hibrit malzeme kullanılmış yapısı ile rakip yaz lastiklerini geride bırakacak şekilde tasarlanmıştır. Bu üstün özelliklere sahip modelin, en avantajlı fonksiyonları düşük dönme direnci sağlaması, düşük yanal kızaklama riskini azaltması, gürültü seviyesindeki azalış, eşit temas dağılımı, ıslak zeminde maksimum denge, arttırılmış yol tutuşu, düşük enerji harcama performansına sahip olmasıdır. Sürücülerin bu lastiği tercih etmelerindeki en önemli unsurlar; düşük yakıt tüketimi, ıslak zeminde kontrollü yüksek performans sağlaması, azaltılmış fren mesafesi, uzatılmış kilometre ömrü, dengeli aşınması, çok yönlü oluşu ve modern tasarımı ile kullanıcısına konforlu sürüş sunmasıdır.