Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları

Pirelli Carrier All Season Lastik Fiyatı - Lastik Jant AVM

Filtrele
Sırala
Hızlı Arama Motorunu
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Mevsim
Taban
Yanak
Çap
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Jant Çapı
Bijon Aralık
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Genişlik
Yükseklik
Jant Çapı
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Karşılaştır

Pirelli Carrier All Season Lastik Fiyatı

Hafif ticari lastiklerinde rakiplerini gerisinde bırakan, dört mevsim koşullarını harfiyen yerine getiren Pirelli Carrier All Season modelinin tüm ölçülerin kar tanesi işareti bulunmaktadır. Yani bu model “kış sertifikalı yaz lastiğidir”, tüm mevsim koşullarında tam performans göstermektedir. Ticari araçlar için üretilmiş bu özel model, yüksek kilometre performans, maksimum çekiş gücü, optimum dönme direnci, mükemmel yol hakimiyeti sağlar. Aynı zamanda viraj ve manevra konularında da oldukça iyidir. Şehir içi kullanımlarda tereddütsüz tercih edilebilecek muazzam 4 mevsim lastiği olan Carrier M+S, ihtiyacı olan minibüs kamyonet araçları için ideal çözümdür. Islak zeminde sağladığı güvenlik ve suda kızaklama direnç konusunda sınıfında lider bir kamyonet lastiğidir. Tabanında bulunan 3D Lamel Teknolojisi, kuru yol şartlarında kısa fren mesafesi ve direksiyon hakimiyeti sağlamaktadır. Islak zeminlerde ise %10 suda kızaklama direncinde geliştirilmiştir.

Yeni nesil lastik olan Carrier Allseason yakıt tüketimi açısından, sürücülerin ihtiyaçlarında en iyi avantaj olarak görülmektedir. Özel kauçuk karışımı sayesinde anlık hava değişimlerinde sergilediği performans ile %30 kilometre performansında hissedilebilir gelişim göstermiştir. Lastiğin özellik değerlerine bakıldığında, yük taşıma direncinin ön plana çıktığını görmekteyiz. Pazara dahil olması ile beraber hızla ticari araç sürücülerinin satın aldığı kamyonet lastiği, tüm yol koşullarında göstereceği performans ile sizi yazlık kışlık lastik değişimlerinden kurtaracaktır. 15, 16, 17 inç lastik ölçülerinde üretilen modelin fiyatlarını, aracınız için olan diğer ebat seçeneklerini “Pirelli Carrier All Season Lastik Fiyatı” sayfamızdan görebilirsiniz.

Pirelli Carrier All Season yorumları, lastiğin sessiz ve rakibi Michelin Agilis modelinden rahat, hafif bir model olduğunu göstermektedir. Minibüs aracına tercih eden sürücülerin geneli ise verilen paranın karşılığını verdiğini, bütçelere de uygun olduğunu belirtmektedirler. İstanbul bayisi olduğumuz Pirelli markasının, aracınızın ihtiyacını karşılayacak Carrier M+S modeline ait ölçülerini lastikjantavm.com sitemizden satın alabilirsiniz. Online yapacağınız alışverişler stok kontrolü yapılması önemlidir, sitemizde fiyatlarımız güncel olup, stoklarımız anlık değişkenlik gösterebilmektedir. İlgilendiğiniz dört mevsim lastiğinin detaylı özellikleri, ürün detay bilgisinde yazmaktadır, inceleyebilirsiniz. Dilerseniz aynı ölçülerde üretilen diğer markaların hafif ticari lastiklerinin özellikleriyle karşılaştırma yapabilirsiniz.