Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları
Sepeti Sil
Siparişi Tamamla

Hankook Yakıt Kampanyası 2020

Hankook Yakıt Kampanyası

9 Kasım-31 Aralık döneminde Hankook marka 4 adet 16 jant kış ve dört mevsim lastik alımına 100 TL, 4 adet 17 jant ve üzeri kış ve dört mevsim lastik alımına 200 TL değerinde yakıt kartı verilecektir.


Lastik alımı yapan müşterilerimiz https://kampanya.hankooktr.com/ linkinden kayıt oluşturmalıdır. Kaydınızda vermiş olduğunuz adrese yakıt kartınız fiziki olarak gönderilecektir. Kampanyanın tüm detayları kayıt sayfasında mevcuttur.
Fiziki kartların ulaştırma süresi 16 Kasım olarak planlanmıştır.


Kampanyadan sadece sitemizden online alışveriş yapan perakende müşterilerimiz faydalanabilmektedir. Toptan satış yaptığımız bayilerimiz için kampanya geçerli değildir.Hankook Kış ve 4 Mevsim Lastiklerini incelemek için tıklayın.

Kampanya Koşulları

Kampanya, 09.11.2020 – 31.12.2020 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya kapsamında, Yetkili Hankook Mağazaları’ndan bir seferde yapılacak 16” jant 4 adet Hankook marka kış ve dört mevsim otomobil lastiği alışverişine 100 TL değerinde (10.000 Positive Puan), 17” jant ve üzeri 4 adet Hankook marka kış ve dört mevsim otomobil lastiği alışverişine 200TL değerinde (20.000 Positive Puan) Petrol Ofisi Positive Card kazanılabilir. Hediye yakıt akaryakıt ve otogaz olarak kullanılabilir.
Internet üzerinden yapılan alımlar kampanya dışındadır.
Kampanyaya kampanya.hankooktr.com web sitesinden katılmak zorunludur.
Müşterinin adını, soyadını, GSM numarasını, adresini, fatura görüntüsü ile birlikte kampanya.hankooktr.com adresine girmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılan müşterilerin adreslerine hediye Positive Card gönderimleri, kampanyaya katılım kabul/red durumuna bağlı olarak yapılacaktır. Gönderim esnasında oluşabilecek problemlerden Hankook Lastikleri A.Ş. sorumlu değildir.
Yüklenen yakıt hediyelerini kullanılabilmesi için Positive Card’ın aktif olması şarttır. Positive Card’ınızı aktif hale getirmek için AKTIF yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYADINIZI aralarında boşluk bırakarak 7627’ye kısa mesaj olarak göndermeniz gereklidir.
ÖRNEK AKTIFLESTIRME MESAJI: AKTIF 7000190070001900 MEHMET YILMAZ.
Petrol Ofisi hediye akaryakıt ve otogaz puanları sadece Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli olacaktır ve nakde çevrilemez.
Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.
Bu kampanya Hankook ve Petrol Ofisi’nin diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
Kampanyaya 1 cep telefonu numarası ile sadece 1 kez katılım sağlanabilir.
Kampanya 2.000 adet yakıt kartı ile sınırlıdır.
Kampanya kurgusu ve süresinde meydana gelen değisiklik hakkı Hankook ve Petrol Ofisi’ne aittir.