Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları

Hankook DynaPro MT2 RT05 Lastik Fiyatı - Lastik Jant AVM

Filtrele
Sırala
Hızlı Arama Motorunu
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Mevsim
Taban
Yanak
Çap
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Jant Çapı
Bijon Aralık
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Genişlik
Yükseklik
Jant Çapı
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Karşılaştır

Hankook DynaPro MT2 RT05 Lastik Fiyatı

Hankook Dynapro MT2 RT05, 4x4 ve SUV araçlar için kullanılabilen bir arazi-çamur lastiğidir. En zorlu arazi koşullarında güvenilir çekiş sağlamak için tasarlanan bu model, asfalt yollarda iyi performansla birlikte yüksek aşınma direncine ve daha uzun sırt ömrüne sahiptir. Dynapro MT2 RT05, 40’dan fazla lastik ebatında üretilmektedir. Bir önceki Dynapro MT modeline göre güvenlik seviyeleri arttırılan, bir dizi iyileştirmeler yapılarak arazi performansı geliştirilen bu model Hankook mühendisleri tarafından en son yeniliklerle donatılmıştır.

En zorlu arazilerde performans gösterecek güçlü bir lastik satın almak isteyen birçok sürücüye hitap eden Hankook DynaPro MT2 RT05, her türlü arazide çekiş gücü ve dayanıklılığıyla ön plana çıkmayı hedefleyen bir lastiktir. Dynapro MT2, her alanda yetenek ve dayanıklılığı birleştirerek off-road sürücülerine daha iyi yol ve arazi performansı vaat ediyor. Yol gürültüsünü en düşük seviyede tutan ve daha iyi bir yol tutuşu sunan bu model taş enjektörler ve oymalı omuz blokları ile arazi performansını en üst düzeye çıkartmaktadır. Üç katmanlı yan duvarları ve dört mevsim özelliği bu lastiğin arazide bulunan en zorlu çamurların bile üstesinden gelmesini sağlamaktadır.

Ağresif sırt tasarımı, arazi koşullarında maksimum çekiş sağlamak ve yol gürültüsünü en aza indirmektedir. Mitsubishi L200, Ford Ranger, Isuzu D-Max, Volkswagen Amarok, Nissan Navara ve Toyota Hilux araçları ile uyum sağlayan Dynapro MT2 RT05, çamur, toprak, kaya, kum ve çakıl yüzeylerde iyi çekiş için optimize edilmiştir. Lastiğin yan duvarları, genel sağlamlığı, çekişi ve arazide meydana gelebilecek hasarlara karşı korumayı arttırmak için omuz ve yan duvar bulaklarını birleştiren entegre bir bağlantı sistemi içermektedir.