Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları

Continental PremiumContact 6 Lastik Fiyatı - Lastik Jant AVM

Filtrele
Sırala
Hızlı Arama Motorunu
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Mevsim
Taban
Yanak
Çap
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Jant Çapı
Bijon Aralık
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Genişlik
Yükseklik
Jant Çapı
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Karşılaştır

Continental PremiumContact 6 Lastik Fiyatı

Yüksek hızlarda araç kontrolünü arttırmak için geliştirilen Continental PremiumContact 6, yüksek performanslı bir yaz lastiğidir. Yaz mevsiminde kullanabileceğiniz ödüllü bir lastik olan PremiumContact 6, AutoBild’in gerçekleştirdiği büyük yaz lastiği testinde 1. olmayı başarmıştır. Test sonucunda hem ıslak hem de kuru yolda en iyi sürüş hakimiyetine ve dinamik yol tutuş performansına sahip olduğu derginin açıklamalarında yer almaktadır.

Yapılan testte 225/50r17 lastik ebatının yer aldığı 50 adet lastik test edildi. BMW 5 serisi bir araç kullanılan bu test 2 etaptan oluştu. 1. Etap testinde ıslak ve kuru zeminde fren performansı, 2. Etapta ise finale kalan ürünlerin aşınma performansları değerlendirilmiştir.

Continental PremiumContact 6, sırt tasarımı ve dayanıklı bileşeni lastiğin kontrol edilebilirliğini arttırmaktadır. Asimetrik sırt yer yüzerini sürekli olarak kavramakta ve sürüş kalitesini arttırmaktadır. Bu sayede sürüş stabilitesi arttırılmakta ve direksiyon daha hızlı tepkiler vermektedir.

Sırt ve taban hamurunda kullanılan kristal silika bileşimi, özellikle ıslak yol koşullarında olağanüstü fren performansları sunmaktadır. Lastiğin kilometre performansını arttırmak ve aşınma oranını düşümek için kullanılan optimize edilmiş polimer karışımı lastik ömrünü %15 oranında arttırmaktadır. Gelişmiş makro bloklu tasarımı maksimim kontrol ve viraj alma performansı garanti etmektedir.

İyi bir yol tutuşu ve kilometre performansına sahip ödüllü bir lastik almak istiyorsanız Continental PremiumContact 6 Lastik Fiyatları sizin için doğru bir tercih olacaktır. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan bu seri 15” - 22 inç jantlar için uyumlu olarak çalışmaktadır.