Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Montaj Noktaları
SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla

Alman otomobil dergisi Auto Bild Sportscars şampiyonu belirledi…

 

AUTO BILD SPORTSCARS, 11 LASTİK ARASINDAN PIRELLI P ZERO’YU LİDER İLAN ETTİ

AutoBild Sportscar Dergisi, Nisan ayında yayınlanacak sayısı için BMW 5 Serisi bir aracın altında 245/45R18 ölçüsünde yaz lastiği testi gerçekleştirmiştir. Yapılan testlerde Pirelli, 2743000 - 245/45ZR18 (100Y)XL P-ZERO ürün kodlu P-Zero PZ4 ürününün hem kuru, hem de ıslak zeminde sergilediği kusursuz yol tutuş ve frenleme özellikleriyle test birinciliğini elde etmiştir.

Pirelli’nin 30 yıldan uzun süredir mükemmel performansla özdeşleşmiş olan en ünlü markası P Zero, Alman otomobil dergisi Auto Bild Sportscars tarafından şampiyon ilan edildi.

Pirelli’nin P Zero yaz lastikleri, Alman otomobil dergisi Auto Bild Sportscars tarafından gerçekleştirilen karşılaştırmalı testlerde gösterdiği performansla 11 lastik arasından birinciliğe layık görüldü.

P Zero testlerde “kuruda frenleme”, “ıslakta frenleme”, “ıslak zeminde yol tutuş” ve “Islak zeminde direksiyon hakimiyeti” kategorilerinde en iyi performans sergileyen lastik oldu. BMW 5 Serisi’nde 245/45 R18 ölçülü lastiklerle test edilen Pirelli P Zero’nun gösterdiği mükemmel performans, dergi tarafından “test birincisi” ve “örnek niteliğinde” olarak tanımlandı.