Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları

245 45 R18 Kış Lastiği Fiyatları - Lastik Jant AVM

Filtrele
Sırala
Hızlı Arama Motorunu
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Mevsim
Taban
Yanak
Çap
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Jant Çapı
Bijon Aralık
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Genişlik
Yükseklik
Jant Çapı
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Karşılaştır

245 45 R18 Kış Lastiği Fiyatları

Mevsim sıcaklıklarının 7 derecenin altına inmesiyle birlikte araçlarımızın kış lastik ihtiyacı başlıyor. %100 performans ve randıman için lastiklerin mevsim koşullarına uygun olması araç sahiplerinin birinci önceliği olmalı. Popüler oto lastik ölçülerinden olan 245 45 R18 kış lastiklerinde çok çeşit kafanızı karıştırabilir. Ancak doğru yönlendirme, bilinçli alışveriş yöntemleriyle bu süreci çok rahat atlatabilirsiniz. Öncelikle marka tercihi yaparak, seçenekleri sadeleştirebilirsiniz. Lastik üreticileri bu konuda oldukça kendilerini geliştirmişlerdir, ürettikleri ölçülere uygun OEM lastikleri çıkartarak, tüketicileri aradıkları ürüne daha hızlı ulaşma ve tam performans avantajı sunmaktadırlar. Pirelli, Continental, Goodyear, Michelin lastik markaları Audi, Mercedes, BMW, Jaguar modelleri için 245 45 R18 ebatlarında orijinal ekipman lastiği sunmaktadır. Otomobilinizin fabrika çıkışı lastikleri RFT teknolojisine sahipse yanağında Run Flat yazısı bulunan lastikleri satın almalısınız.

Bulunmuş olduğunuz sayfamızda aracınıza uyumlu olan lastik markaları yer almaktadır. Bütçenize ve teknik beklentilerinize göre tercih yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı bir ürün arayışınız varsa Kormoran, Taurus, Petlas, Falken gibi markalar sizin için ideal bir seçim olacaktır.

Ultra yüksek performans sınıfında yer alan 245 45 R18 kış lastikleri Auto Bild dergisi tarafından 2018-2019 kış sezonunda test edilmiştir. Yorumlarını incelediğimizde dengeli performans konusunda Continental WinterContact TS850 desenine, karlı zeminde en iyi Dunlop Winter Sport 5’e, suda kızaklamaya karşı Bridgestone LM001’e, kuru zeminde en iyi frenleme konusunda Pirelli Winter Sottozero 3’e rastlıyoruz. Kışın zorlu koşullarda beklentilerinize karşılayacak, güvenli bir lastik arıyorsanız 245 45 R18 kış lastiği fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz. Kampanyalı ürünleri filtreleyebilir, anlık fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bu ebatlarda yaz lastik almak istiyorsanız 245 45 R18 yaz lastiği fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.