195/65R15 Yaz Lastiği Fiyatları - Lastik Jant AVM

Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Montaj Noktaları
SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla
Filtrele
Sırala
Hızlı Arama Motorunu
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Mevsim
Taban
Yanak
Çap
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Jant Çapı
Bijon Aralık
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Genişlik
Yükseklik
Jant Çapı
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Karşılaştır

195 65 r15 Yaz Lastiği Fiyatları

Kullandığınız araç ne kadar iyi ve donanımlı olursa olsun lastikler aracın hareket kabiliyetini, güvenliğini ve performansını sağlayan en önemli donanımlardan biridir. Araç lastiğinin diş derinliği veya mevsime uygun olmaması sürüş esnasında tehlikelere neden olabilir. 195 65 r15 yaz lastiği aracınızın yaz mevsimlerinde veya ıslak zeminlerde çekiş gücünü, fren mesafelerini ve yakıt tüketimini etkilemektedir.

Satın almadan önce seçtiğiniz lastik aracınızın belirttiğimiz tüm performanslarını etkilerken aynı zamanda aniden virajlara girmeniz sonucunda savrulmalarında meydana gelmesini önlemektedir. Bu nedenle lastik hakkında olabildiğince incelemeleri ve testleri gözden geçirmeniz gerekmektedir. 195 65 r15 yaz lastiği fiyatları, lastiğin ithal edildiği ülke, marka bilinirliği ve kalitesine göre değişmektedir.

Dünya tarafından benimsenmiş ve tarafsız olarak her yıl lastik testi yapan firmalar 195/65r15 yaz lastiği test sonuçlarında Michelin Primacy 4, Continental PremiumContact 6 ve Bridgestone Turanza T005 lastiklerini en başarılı 3 lastik olarak değerlendirmeye almıştır. Lastik değişimi öncesi bizleri arayarak veya canlı destek sistemimize bağlanarak aracınıza en uygun fiyatlı ve doğru lastik seçimini yapabilmeniz için destek alabilirsiniz.