195/65R15 Kış Lastiği Fiyatları - Lastik Jant AVM

Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Montaj Noktaları
SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla
Filtrele
Sırala
Hızlı Arama Motorunu
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Mevsim
Taban
Yanak
Çap
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Jant Çapı
Bijon Aralık
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Genişlik
Yükseklik
Jant Çapı
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Karşılaştır

195 65 r15 Kış Lastiği Fiyatları

Kış mevsimlerinde aracınızın doğru donanımlara sahip olmasından emin olmalısınız. Yoğun kar yağışı ve buzlanmaların yaşanabileceği kış mevsimlerinde yolda kalmak birçok sürücünün başına gelebilecek bir durumdur. Özellikle kış mevsiminde şehir merkezine uzak ve ulaşımın zor olduğu bir bölgede mahsur kalmak herkesin korkulu rüyasıdır. Ancak böyle bir durumla karşılaşıldığında araç lastiklerinizin, araç ilkyardım kitlerinizin ve motorun eksi derecelere varan soğuk koşullarda çalışmasını sağlayan antifirizin aracınızda doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir.

Kış aylarında hem kış lastiği takma zorunluluğu hem de güvenliği arttırmak amacıyla çoğu araç kullanıcısı 195 65 r15 kış lastiği fiyatlarını incelemektedir. Bu lastik ebatı Volkswagen Caddy araçlarının orijinal ekipmanı olarak yer almaktadır. Aracınıza uygun ebatı bilmiyorsanız anasayfada bulunan araca göre lastik arama aracını kullanabilir veya aracınızın lastiklerini kontrol ederek 195/65r15 yazısının olup olmadığını inceleyebilirsiniz. Ancak aracınızda bu lastik ebatı da olsa satın almadan önce bizlerden bilgi edinmeniz doğru lastiği almanıza yardımcı olacaktır. Aracınızın ilk sahibi değilseniz, sizden önceki araç kullanıcısı yanlış bir lastik ebatı takmış olabilir.

195 65 r15 kış lastiği testlerine bakıldığında, bu ebatta karlı zeminlerde en iyi sonuç alan lastikler Continental, Dunlop ve Pirelli markaları olmuştur. Ancak otomobil dergilerinin lastikleri genel olarak ıslak, kuru, karlı ve buzlu koşullarda değerlendirildiğinde öne çıkan markalar Bridgestone, BFGoodrich ve Michelin olmuştur. Ayrıntılı sonuçlar için ürün içeriklerinden veya test sonuçları sayfalarımızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Kış aylarında emniyetli bir yolculuk sürdürmek için en uygun fiyatlarla 195/65r15 kış lastiği satın alabilirsiniz.