185/65R15 Yaz Lastiği Fiyatları - Lastik Jant AVM

Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Montaj Noktaları
SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla
Filtrele
Sırala
Hızlı Arama Motorunu
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Mevsim
Taban
Yanak
Çap
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Jant Çapı
Bijon Aralık
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Genişlik
Yükseklik
Jant Çapı
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Karşılaştır

185 65 r15 Yaz Lastiği Fiyatları

Yaz lastikleri yaz koşullarında kullanılmaya uygun lastiklerdir. Yaz aylarında aracınıza maksimum konfor ve ıslak zeminde frenleme mesafeleri sunabilseler de kış koşullarında, yaz lastikleri yeterli kalmamaktadır. Lastik yapısı, sırt deseni ve su kanalları lastiğin mevsim koşullarındaki performansı etkileyen en büyük etkenler arasında yer almaktadır. Soğuk iklim koşullarında yaz lastiklerinin araç üzerinde takılı kalması lastiğin ömrünü etkilemektedir. Bu nedenle yaz lastiği satın aldığınızda yazlık-kışlık lastik değişim ücretlerini de göze almalısınız.

Yaz lastiklerinin konforundan vazgeçemiyor veya şehir içi kullanım için 185 65 r15 yaz lastiği fiyatlarına göz atıyorsanız lastik seçimi yapmadan önce Pirelli, Falken, Hankook, Dunlop, Continental, GoodYear, Petlas ve Lassa markalarının lastiklerini inceleyebilirsiniz. Bu markalar ayrıca 185 65 r15 kış lastiği ve 185 65 r15 dört mevsim lastik kategorilerimizde de farklı mevsimler için yer almaktadır.

Otomobil lastiklerinin her yıl testlerini düzenleyen Adac, Teknikens, Auto Zeitung ve Auto Motor Sport gibi dergiler 185/65r15 yaz lastiği testlerinde Michelin Primacy 4, Bridgestone Turanza T005 ve Nokian WetProof en iyi 3 lastik olarak belirlemiştir. Ancak diğer dünya markası haline gelmiş lastiklerde bu sonuçlara yakın performanslar göstermektedir.

Lastik satın almadan önce lastik etiket değerlerinin de dikkate alınmasını tavsiye ederiz. Bu değerler global olarak standartlaştırılmış bir çok testten geçirilerek verilmektedir. Merak ettiğiniz tüm sorular hakkında bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz.