Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları
SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla

185/65R15 Kış Lastiği Fiyatları - Lastik Jant AVM

Filtrele
Sırala
Hızlı Arama Motorunu
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Mevsim
Taban
Yanak
Çap
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Jant Çapı
Bijon Aralık
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Genişlik
Yükseklik
Jant Çapı
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Karşılaştır

185 65 r15 Kış Lastiği Fiyatları

Lastik kauçuk bir malzeme olarak gözükse de içinde birçok katman bulunmaktadır. Lastik içinde naylon şeritler, çelik kuşaklar, radyal karkas yapı ve topuk teli demeti gibi birçok malzeme bulunmaktadır. Lastiğin kaç km hız yapabileceği veya kaç kg’a kadar destekleyebileceği bu yapıya bağlıdır. Ucuz olarak gördüğünüz ve bilmediğiniz bir markanın lastiğini satın aldığınızda lastik içerisinde bulunan bu yapının yeterli güçte veya verimlilikte olduğunu bilemeniz zordur. Bu nedenle 185 65 r15 kış lastiği fiyatlarına göz attığınızda ucuz lastikten önce güvenliğinize önem veren bir lastik seçtiğinize emin olmalısınız.

185/65r15 lastik seçiminde bir diğer kriter run-flat özelliğinin bulunmasıdır. Aracınız run flat yani patlasa da 80km mesafe kat edebilen bir lastikse satın almadan önce lastiğin run flat olup olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer aracınız run flat desteklemiyorsa filtreden run flat seçeneğini hayır seçerek lastikleri listeleyebilirsiniz.

Lastik testlerini her yıl tarafsız olarak yürüten otomobil dergilerinden olan Adac, Auto Motor Sport ve Auto Bild 185 65 r15 kış lastiği testlerinde Bridgestone Blizzak LM-005, BFGoodrich G-FORCE WINTER 2 ve Michelin Alpin 6 lastiklerini en iyi 3 kış lastiği olarak değerlendirmiştir. Satın alacağınız lastiğin içeriğinden aldığı ödülleri ve test sonuçlarındaki sıralamaları detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 185 65 r15 kış lastiği Mercedes araçların orijinal ekipmanında yer almaktadır. Lastik satın almadan önce aracınızın fabrika çıkışında kullanılan lastik ebatını öğrenerek satın almanız gerekmektedir. Lastik hakkında daha fazla bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.