175/65R14 Yaz Lastiği Fiyatları - Lastik Jant AVM

Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Montaj Noktaları
SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla
Filtrele
Sırala
Hızlı Arama Motorunu
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Mevsim
Taban
Yanak
Çap
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Jant Çapı
Bijon Aralık
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Genişlik
Yükseklik
Jant Çapı
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Karşılaştır

175 65 R14 Yaz Lastiği Fiyatları

Birçok otomobil markasının aracı ile uyumlu olan 175 65 r14 ebatındaki lastikleri, Lastik Jant AVM üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Yaz mevsimlerinde aracınızın fren mesafesini kısaltacak ve benzersiz sırt deseni sayesinde lastik izinden suyu hızlı bir şekilde tahliye ederek viraj performansını arttıran lastikleri kolaylıkla ayırt ederek sitemiz üzerinden seçebilirsiniz. Lastik markalarına ait deseninin performanslarına ve etiket değerlerine ürün açıklamalarından ulaşabilirsiniz.

Otomobil dergileri tarafından hazırlanan tarafsız testlere göre 175 65 r14 yaz lastiği fiyatları ve performansları arasında en başarılı lastik Bridgestone Turanza T005 seçilmiştir. Testlerde bu lastik ıslak zeminde, kuru zeminde kısa fren mesafeleri ve güncü yol tutuşu sağlamasının yanı sıra düşük gürültü seviyelerine sahiptir. Diğer dünya markası lastiklerde 175/65r14 Bridgestone lastik performansından geri kalmamış ve kullanılan yeni teknolojiler sayesinde yüksek performanslar göstermişlerdir.

Yaz lastiklerinin yıpranmasına neden olan en büyük nedenlerden biri düşük sıcaklıklara maruz kalmalarıdır. Lastiği aracınızda kullanmasanız dahi, yoğun kış koşullarında aracınız üzerinde bırakmanız yaz lastiğinin yıpranmasına neden olabilir. Kış lastiği almayı düşünmüyorsanız ve şehir içi kullanım için lastik almayı düşünüyorsanız 175 65 r14 4 mevsim lastik fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Satın aldığınız lastiği uzun yıllar kullanmak için yapmanız gerekenlerden bir diğeri ise lastik basıncının doğru olmasıdır. Düşük veya yüksek hava basıncı lastiğin yıpranmasını neden olan en büyük etkenlerden biridir. Doğru lastik seçimi ve detaylı bilgi için bize iletişim sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.