Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
lastikjantavm montaj noktaları Montaj Noktaları
SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla

175/65R14 Kış Lastiği Fiyatları - Lastik Jant AVM

Filtrele
Sırala
Hızlı Arama Motorunu
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Mevsim
Taban
Yanak
Çap
Lastik Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Jant Çapı
Bijon Aralık
Jant Türü
 
Ara
 
Sil
Markası
Modeli
Yılı
Motor Gücü/Beygir
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Araç Türü
Genişlik
Yükseklik
Jant Çapı
Kar Paleti & Zincir Türü
 
Ara
 
Sil
Karşılaştır

175 65 r14 Kış Lastiği Fiyatları

Kış lastiği satın almadan önce dikkat edilmesi gereken en büyük özelliklerden biri hangi koşullarda kullanılacağıdır. Kış lastikleri karlı yollar için üretilmiş olsa da çok yoğun kar yağışına sahip bölgelerde etkili olmayabilirler. Bu nedenle alternatif olarak çivili kar lastikleri piyasaya sürülmüştür. 175 65 r14 kış lastikleri, karlı yollarda maksimum güvenliği sağlamaktadır. Düşük sıcaklıklarda esnekliğini koruyabilen yapıları ve lastik deseninde bulunan çentikleri sayesinde karlı yollara tutunabilmektedir. Bu sayede çoğu zaman kar zinciri veya kar paletine gerek kalmadan yola devam edebilirsiniz.

175 65 r14 kış lastiği fiyatları ebatlarına ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Kış lastiği desenine sahip Pirelli, Falken, Hankook, Dunlop, Continental, Bridgestone ve Lassa gibi dünya markalarını güvenle tercih ederek satın alabilirsiniz. Lastiklerin üretim tarihlerini ürün sayfasından öğrenebileceğiniz gibi teknik ayrıntıları bizlerle iletişime geçerek de kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

175/65r14 kış lastikleri birçok otomobil markasının aracına uygundur. Ancak her araç modeli için farklı ebatta lastikler yer almaktadır. Aracınızın bu lastik ebatına uyumlu olup olmadığını Lastik Jant AVM anasayfasında bulunan “araca göre lastik arama” aracından öğrenebilirsiniz.

Kış koşularında yolda kalmamak için seçtiğiniz lastiğin 3 Zirveli Kar Tanesi Logosuna "3PMSF" sahip olduğundan emin olun. Bu logo lastiğin karlı yollarda yeterli performansa sahip olduğunu belirten bir işarettir. Gerekli güvenlik koşullarına sahip olan "3PMSF" sertifikalı lastikleri Lastik Jant AVM üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Ayrıca siparişlerinizi vade farksız taksit seçenekleriyle ödeyebilirsiniz.